Nacházíte se zde: Úvod » Pro uchazeče » Aktuální pozice » L2/ L3 síťový specialista

L2/ L3 síťový specialista

Aktualizováno: 21. 10. 2024

Pro našeho klienta, menší společnost která pomáhá klientům s digitální transformací, technologickou strategií a plánováním IT infrastruktury, nyní hledáme kandidáty na pozici L2/ L3 síťový specialista.

Náplň práce:

  • Správa a konfigurace síťových zařízení (routery, switche, firewally).
  • Řešení síťových incidentů a problémů na úrovni L2/L3.
  • Monitorování výkonu sítě a optimalizace jejího provozu.
  • Implementace a správa síťových bezpečnostních opatření.
  • Spolupráce s týmem na návrhu a implementaci nových síťových řešení.
  • Dokumentace síťové infrastruktury a změn.

Požadované znalosti a zkušenosti:

  • Znalost L2, L3 síťových technologií (např. Ethernet, TCP/IP, routing, switching,…).
  • Znalosti ze síťových služeb (DNS, DHCP, LAN/WAN …).
  • Znalost security Palo Alto, Fortigate, Cisco, Mikrotik, Barracuda atp.
  • Zkušenosti z realizace se síťovými technologiemi platformy Cisco, Fortigate, Palo Alto.
  • Zkušenosti s provozem a rozvojem datových IP sítí.
  • Samostatnost, spolehlivost, preciznost, technické a systematické myšlení a odolnost vůči stresu.
  • Řidičský průkaz sk. B.

R4U s.r.o.
Barbora Kolínská
Telefon: +420 602 168 798

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Kde nás najdete?
Ochrana osobních údajů