Nacházíte se zde: Úvod » Pro firmy » Obsazené pozice » Facility manager / Vedoucí údržby

Facility manager / Vedoucí údržby

Aktualizováno: 06. 09. 2016

Pro našeho klienta, významnou finanční instituci, hledáme zkušeného Facility Managera (vedoucího údržby).

Náplň práce:

  • Kompletní zodpovědnost za technický stav nemovitostí
  • Řízení údržby budov a příslušných zařízení
  • Vedení 5 techniků a údržbářů
  • Ovládání technologií budovy
  • Energetický management budovy
  • Řízení investičních záměrů, management životního prostředí
  • Vedení příslušných evidencí správy objektu (komunikace s dodavateli, úřady)
  • Podpora provozního oddělení společnosti (kopírky a kopy centra, nápojové automaty, odbavování požadavků nájemníků)
  • Spolupráce s oddělením Property

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi na obdobné pozici v polyfunkční budově podmínkou
  • Platná vyhláška 50 - podmínka
  • Zkušenosti s vedením týmu podmínkou
  • Orientace ve stavební dokumentaci
  • Znalost příslušné legislativy
  • Řídící schopnosti, samostatnost, flexibilita

Nabízíme:

  • Nástup možný dohodou
  • Zázemí stabilní, neustále rostoucí společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení + další benefity společnosti
  • Možnost dalšího rozvoje a seberealizace

Kde nás najdete?
Ochrana osobních údajů