You are here Home » For candidates » Open job role » Security Engineer

Security Engineer

Zveřejněno_key: 23. 08. 2024

Máte zájem pracovat pro předního dodavatele v oblasti cybersecurity, enterprise architektury a cloudových řešení? Pak tu mám pro Vás ideální nabídku. Nyní obsazuji pozici Security Engineera, který má rád neformální firemní kulturu a rád pracuje i částečně z domova. Čeká Vás tvorba bezpečnostních řešení a konzultace jak pro nadnárodní společnosti, tak pro státní správu a progresivní start-upy.

Co Vás čeká?

- Design, implementace, konfigurace a správa bezpečnostních systémů (SIEM nástrojů a systémů pro sběr bezpečnostních událostí)
- Neustálý rozvoj detekčních pravidel a playbooků pro dynamicky vyvíjející se rizika a hrozby
- Tvorba a úprava v SIEM/SOAR řešení se zaměřením na automatizaci
- Podílení se na řešení bezpečnostních událostí/incidentů detekovaných bezpečnostními nástroji jako jsou SIEM, EDR, FW apod. v součinnosti s analytiky
- Komunikace se zákazníky při konzultacích nad rozvojovými aktivitami v rámci poskytování služeb, ale i při řešení bezpečnostních událostí/incidentů s přesahem do pre-sales aktivit, kde budete působit jako podpora pro obchodní tým
- Prostor pro realizaci – třeba na vývoji nových služeb
- Pracovat budete s technologiemi světových vendorů (Microsoft, Splunk, Check Point, Cisco, Qualys,...), ale i lokálních společností (Greycortex, Logmanager)
- Jeden týden v měsíci on call support pro incident response

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

- Analytické a technické zaměření na řešení problémů
- Profesionální, korektní a vstřícné vystupování vůči klientům
- Velmi dobrý přehled podpořený několikaletou praxí v oblasti cyber security
- Praktické zkušenosti se systémy používanými při ochraně počítačových sítí před vnějšími i vnitřními hrozbami a systémy pro detekci zranitelností (SIEM, EDR, IDS/IPS, logmanagementy, nástroje pro správu zranitelností,…)
- Zkušenosti s vyšetřováním bezpečnostních událostí/incidentů a návrhem nápravných opatření
- Znalost angličtiny minimálně na středně pokročilé úrovni (B1 – B2)
- Schopnost srozumitelné prezentace bezpečnostních nálezů a opatření

Co Vám můžeme nabídnout?

- Pracovní pomůcky - telefon, notebook s operačním systémem dle Vaší volby
- Možnost získání odborných certifikací, možnost účasti na tuzemských i zahraničních konferencích, práce na inovativních projektech
- Možnost pracovat 4 dny v týdnu - volné patky za 90 % mzdy
- 30 placeného volna - 5 týdnů dovolené, 5 whatever days
- Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

Pokud hledáte práci s minimem micromanagementu a máte vysokou míru vlastní zodpovědnosti vůči požadovaným výsledkům společnosti, pak se mi určitě ozvěte.

R4U s.r.o.
Denisa Pechánková
Telefon: +420 733 737 266

Zašlete nám Váš životopis

Round and sum (32.0 + 27.1) *

* Fields marked with star and bold are required.

R4U s. r. o.
Na Kozačce 1289/7, Praha 2 - Vinohrady, 120 00
IČ: 27567656, DIČ: CZ27567656
OR Sp. zn. C 114403 u MS v Praze

Contact us
E-mail: r4u@r4u.cz
Tel.: +420 246 086 079 - 80
Where to find us?

UP