You are here Home » For candidates » Open job role » Cybersecurity Architect

Cybersecurity Architect

Zveřejněno_key: 23. 08. 2024

Jste architektem kybernetické bezpečnosti, který se pohybuje v oblasti virtualizačních technologií, cloudových služeb, datových center nebo IoT? Pak čtěte dále! Pro lídra na trhu, který převádí technologické trendy do inovativních infrastrukturních služeb hledám nového parťáka a odborníka v security. Pokud chcete být součástí velké rodiny působící ve Velké Británii, Evropě a Severní Americe, pak mi o sobě dejte vědět.

Co vás čeká?

- Analýza požadavků a návrh bezpečnostních řešení kritických, hlavních a důležitých informačních systémů (dohledové a vnitřní administrativní systémy)
- Podílení se na výběru a testování bezpečnostních zařízení, technologií a systémů a doporučovat jejich nasazení v sítích a systémech společnosti
- Navrhovat bezpečnostní části projektů, včetně architektury a návrhů implementace bezpečnosti do systémů
- Na základě vyhodnocení bezpečnostních testů a v souladu s požadavky legislativy navrhovat Strategii kybernetické bezpečnosti, včetně návrhů příslušných technologií do provozu
- Tvorba technické bezpečnostní dokumentace (grafická schémata, popis řešení, prezentace)
- Spolupráce s provozním oddělením v oblasti zajišťování kybernetické bezpečnosti
- Analýza a vyhodnocení kritických incidentů a realizace opatření ke zvýšení kybernetické bezpečnosti
- Spolupráce s obchodním oddělením na návrzích bezpečnostních produktů a poskytování součinnosti technické podpoře při řešeních, které nejsou zavedeným standardem

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

- Analytické schopnosti a schopnost studia bezpečnostních architektur
- Schopnost návrhu a pomoci při realizaci IT bezpečnostních systémů
- Pokročilou znalost MS Office, expertní znalost svěřených systémů (VMware / MS Windows / Linux)
- Znalost směrovacích a přepínacích standardů v datových sítích a SW vybavení produktů Cisco, Juniper (IOS, Junos), principiální znalost bezpečnostních technologií Firewall, IDS a IPS
- Schopnost navrhovat způsoby zabezpečení a testování jejich zranitelností
- Schopnost porozumět potřebě interního zákazníka a umět se dohodnout na řešení
- Vysokoškolské vzdělání, ideálně technického zaměření
- Angličtinu na komunikační úrovni a porozumění technické dokumentaci
- Týmovou spolupráci, schopnost proaktivně komunikovat problémy, sdílet informace a výpomoci kolegům

Výhodou bude, pokud budete mít:

- Certifikace CISM, CISA, CISSP nebo obdobnou certifikaci

Co vám můžeme nabídnout:

- Hybridní způsob práce s tím, že vždy budete mít svůj stůl a klidné místo, kde se můžete soustředit
- Pracovní jistoty: smlouva na dobu neurčitou, transparentní bonusové schéma
- Výhody pro zaměstnance: výběr benefitů z kafeterie, stravenky, parkování v areálu
- Odpočinek a zdraví: 5 týdnů dovolené a k tomu 5 dnů zdravotního volna, volnočasový park Ladronka v těsném sousedství
- Notebook, mobil a všechno, co potřebujete k práci

R4U s.r.o.
Denisa Pechánková
Telefon: +420 733 737 266

Zašlete nám Váš životopis

Round and sum (38.6 + 39.1) *

* Fields marked with star and bold are required.

Contact us
E-mail: r4u@r4u.cz
Tel.: +420 246 086 079 - 80
Where to find us?

UP