Nacházíte se zde: Úvod » Pro uchazeče » Aktuální pozice » Order management

Order management

Aktualizováno: 27. 04. 2018

Máte zkušenosti se zpracováním objednávek a s logistikou? Dorozumíte se bez problému anglicky? Baví vás pomáhat druhým a užíváte si administrativní práci? Pak hledáme právě vás!

Náplň práce

• Administrativní podpora obchodního oddělení
• Zpracování objednávek od zákazníků
• Komunikace se zákazníky (v 80 % v AJ), kolegy z obchodního oddělení, výroby a skladu
• Práce s interním softwarem

Co vám můžeme nabídnout?

• Zázemí stabilní společnosti s globální působností
• Dobré platové ohodnocení
• Neformální a přátelské prostředí
• Práci na plný úvazek s dobrou dopravní dostupností
• Pestrou škálu benefitů (5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, jazykové kurzy, teambuildingové akce)

Koho hledáme?

• Kandidáta/ku se SŠ/VŠ vzděláním a s komunikativní znalostí anglického jazyka
• Předchozí zkušenost z podobné pozice – customer service, logistika, fakturace, celní problematika
• Pečlivého, komunikativního a zákaznicky orientovaného člověka, který rád pracuje v týmu a který má pozitivní vztah k práci
Chcete vědět více? Dejte nám o sobě vědět! Těšíme se na váš životopis.

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.