Nacházíte se zde: Úvod » Pro uchazeče » Aktuální pozice » Obchodně-technický konzultant (digitalizace v průmyslu)

Obchodně-technický konzultant (digitalizace v průmyslu)

Aktualizováno: 16. 04. 2018

Pro našeho partnera, který nabízí unikátní řešení z koncepce Průmysl 4.0, chytré technologie a řešení, hledáme obchodně-technického a aplikačního konzultanta zaměřeného na podporu prodeje a prodej produktů a řešení pro automatizace a elektrické pohony výrobních strojů.

Náplň práce:

• Návrh technických řešení v oblasti průmyslové automatizace dle požadavků zákazníka
• Prezentace navržených řešení a produktového portfolia firmy zákazníkům
• Poskytování technických konzultací v oblasti produktů pro průmyslovou automatizaci
• Poskytování aplikační technické podpory vybraným zákazníkům
• Propagace produktů a systémů z oblasti průmyslové automatizace
• Vyhledávání a rozvoj obchodních příležitostí ve spolupráci s regionálními manažery
• Sledování vývoje na trhu, spolupráce na přípravě strategie pro svěřený segment
• Prosazování moderních software řešení, která zvýší konkurenceschopnost českého průmyslu

Nabízíme:

• Práci na plný úvazek na dobu neurčitou
• Flexibilní pracovní dobu s možností home office
• Moderní kancelář blízko metra
• Auto i k soukromým účelům
• 5 týdnů dovolené, firemní mateřskou školku (Praha, Ostrava), individuální rozpočet na benefity ve výši 24 000 Kč
• Příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně

Očekáváme:

• VŠ vzdělání (elektro, průmyslová automatizace), nebo SŠ s praxí
• Znalost anglického jazyka (překlady odborných textů, komunikace se zahraničními kolegy)
• Řidičský průkaz sk. B
• Obchodní a technické myšlení
• Komunikační a prezentační dovednosti
• Praktické zkušenosti z oblasti průmyslové automatizace i obchodu výhodou
Zaujala vás tato pozice? Dejte nám o sobě vědět! Těšíme se na váš životopis.

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.