Nacházíte se zde: Úvod » Pro uchazeče » Aktuální pozice » Obchodně-projektový koordinátor – inteligentní budovy

Obchodně-projektový koordinátor – inteligentní budovy

Aktualizováno: 11. 04. 2018

Pro našeho klienta, velkou nadnárodní společnost, která se zabývá implementací, podporou technických produktů a řešení MaR ve stavebních projektech, hledáme Obchodníka se zkušenostmi z TZB.

Náplň práce:

• Péče o stávající zákazníky a akvizice nových
• Koordinace projektů
• Komunikace s developery a projektanty
• Spolupráce se zahraničními pobočkami na vývoji produktů na základě potřeb lokálního trhu
• Zajištění technické a obchodní podpory svým partnerům (včetně zajištění školení)
• Spoluúčast na tvorbě prodejní strategie a cenové politiky

Co požadujeme?

• SŠ/VŠ technického zaměření
• Znalost TZB trhu a technologií HVAC
• Znalost anglického jazyka minimálně na úrovni B1
• Komunikační a prezentační dovednosti
• Samostatnost, schopnost týmové práce a flexibilitu
• ŘP sk. B a ochotu cestovat

Co nabízíme?

• Zajímavou práci v rychle se rozvíjejícím oboru
• Silnou značku a možnost profesního a osobního rozvoje
• Moderní kancelář v Praze nebo v Brně
• Motivující platové ohodnocení
• Služební auto i k soukromým účelům
• 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu
• Individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 CZK
• Příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
• Nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky
Zaujala vás tato nabídka? Dejte nám o sobě vědět! Těšíme se na váš životopis.

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.