Nacházíte se zde: Úvod » Pro uchazeče » Aktuální pozice » Vedoucí oddělení plánování (Kolín)

Vedoucí oddělení plánování (Kolín)

Aktualizováno: 15. 05. 2018

Pro našeho klienta, americkou společnost zabývající se vývojem a výrobou kompresorů a klimatizačních jednotek pro silniční a kolejová vozidla, hledáme Vedoucí oddělení plánování

Náplň práce:

• Vedení týmu plánování.
• Komunikace se zákaznickým servisem. Příjem objednávek a stanovení vhodného data realizace zakázky s ohledem na cíle v oblasti zásob a dodavatelské výkonnosti.
• Vytváření výrobního plánu dle priorit a požadavků zákazníka v souladu s dostupnými výrobními kapacitami a dostupností vstupního materiálu.
• Spolupráce na definování kanbanových dávek a požadavků na materiál.
• Spolupráce na optimalizaci nových a stávajících výrobních linek.
• Plánování výroby náhradních dílů (aftermarket).
• Úprava výrobního plánu pro dosažení optimalizace výrobního procesu a plynulého toku materiálu.
• Vytváření reportů sledujících plnění výrobního plánu. Přijímání opatření, která napomáhají ve snižování výrobního dluhu.
• Odhalování a komunikace rizik.

Nabízíme:

• Zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti
• Motivující mzdové podmínky
• Program zaměstnaneckých výhod
• Pohyblivá pracovní doba
• Možnost osobního a profesního rozvoje

Požadujeme:

• SŠ vzdělání
• Min. 5 let zkušeností z oblasti plánování výroby
• Zkušenost s vedením týmu výhodou, ne podmínkou
• Znalost MS Office (Word, PowerPoint; Excel - pokročilá znalost))
• Znalost ERP systémů výhodou (Oracle, SAP,…)
• Znalost anglického jazyka – pokročilá
• Dobré komunikační schopnosti
• Schopnost řešit problémy a konfliktní situace
Zaujala vás tato pozice? Dejte nám o sobě vědět! Těšíme se na váš životopis.

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.