Nacházíte se zde: Úvod » Pro uchazeče » Aktuální pozice » In-House Lawyer / Firemní právník

In-House Lawyer / Firemní právník

Aktualizováno: 08. 09. 2017

Toto je ideální pozice pro vystudovaného právníka (právničku) s praxí 1-5 let. Firma, pro kterou kandidáta(tku) hledáme, je naším dlouholetým klientem a máme s ní ty nejlepší zkušenosti, velmi hezky pracuje s lidmi a nabízí skutečný rozvoj, ne jen "na papíře" :- ) Jedná se o mezinárodní obchodní společnost.

Co budete dělat v této pozici

* Kompletně samostatně zastřešovat právní agendu obchodní společnosti (obchodní právo, příprava a revize smluv, zastupování společnosti atd.)
* Spolupracovat s právním týmem v rámci evropského regionu (nadřízený je v zahraničí)
* Poskytovat poradenství v dalších oblastech práva (např. pracovní)
* Spolupracovat s právní kanceláří
* Dotknete se i oblasti compliance
* Další činnost spadající do kompetencí firemního právníka

Očekáváme

* VŠ vzdělání v oblasti práva
* 1-4 roky praxe
* Plynulou angličtinu
* Samostatnost, flexibilitu, spolehlivost

Nabízíme

* Pozici a růst v prestižní mezinárodní společnosti
* Příjemné, motivované a akční kolegy
* Systém firemních benefitů
* Atraktivní pracovní prostředí

R4U s.r.o.
Tereza Černá
Telefon: +420246086079

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.