Nacházíte se zde: Úvod » Pro uchazeče » Aktuální pozice » IT Analyst

IT Analyst

Aktualizováno: 31. 08. 2017

Pro člena mezinárodní finanční skupiny hledáme vhodného kandidáta na pozici IT Analyst. Nový kolega nastoupí na dlouhodobý projekt - systémy DMS a využití biometrických pasů. Projekt bude mít dopad jak na lokální úrovni, tak i v rámci celé skupiny.

Pracovní náplň:

* přebírání výstupů od business analytiků, zejména funkčních a nefunkčních požadavků a návrhů architektury
* konzultace se zadavateli, business analytiky, technickými designéry, maintenance a případně i provozem
* definice návrhu IT řešení nebo jeho možností, provádění zpřesnění nákladů a pracností
* vypracování analytických artefaktů ve formě případů užití a jejich realizací včetně integrace
* předání výstupů svých činností zadavatelům ke schválení, a interním IT rolím, jako vstup pro další zpracován
* podpora testovacího týmu, podílení se na přípravě a exekuci testovacích případů v rámci expertních testů

Očekáváme:

* min. 2-3 roky zkušeností s prací analytika v návrhu informačních systémů
* znalost a aktivní práce v CASE Tool (např. Enterprise Architect)
* UML (výhoda), objektová analýza
* analytické myšlení, pečlivost, schopnost rychle se učit, flexibilita
* schopnost samostatného získávání informací, aktivní přístup k řešení úkolů
* komunikační dovednosti – schopnost komunikovat s obchodními jednotkami i IT kolegy
* znalost anglického jazyka

Nabízíme:

* zázemí stabilní, silné společnosti
* perspektiva kariérního růstu
* slevy na firemní produkty
* 5 týdnů dovolené
* 3 dny zdravotního volna
* flexibilní pracovní doba

R4U s.r.o.
Ondřej Šereš
Na Kozačce 1289/7
12000 Praha Vinohrady
Telefon: +420246086080

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.